Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Blero në dasmën me plisa (Foto)

11:04 | 20 Gusht 2015

Blero

Blero ka marrë pjesë në një ‘festë të vërtetë shqiptare’.

Blero ka postuar një fotografi ku shihet në një turmë dasmorësh, ku të gjithë kishin në kokë plisa të bardhë.

Festa ka qenë në Tetovë dhe Blero ka shkruar se kështu duket një ‘festë e vërtetë shqiptare’, transmeton Lajmi.net.

Blero