Blerim Xhemaili i shënon super-gol Palermos (VIDEO)

Blerim Xhemaili ka kaluar Bolognan në epërsi 2:1 ndaj Palermos, me një gol të bukur të shënuar.

Sport

20/11/2016 16:34


Blerim Dzemaili Goal – Bologna 2 – 1 Palermo… by hqfootball2016

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.