Blerim Destani merr prindërit në tepihun e kuq në Gjermani (Foto)

Aktori Blerim Destani është shoqëruar nga prindërit e tij në premierën e serialit 'Alarm Fur Cobra 11'.

ShowBiz

09/09/2015 13:02

Blerim Destani është shqiptari i parë pjesëmarrës në kastin e filmit “Alarm Fur Cobra 11″ dhe ai në premierën e këtij seriali ësht shoqëruar nga prindërit e tij.

Aktori ka postuar një fotografi në Instagram duke treguar se pjesëmarrja e prindërve të tij ishte një emocion i rrallë./Lajmi.net