Bleona Qereti tregon a është në lidhje

Jete e saj private çdo herë është në qendër të vëmendjes tek publiku dhe mediat rozë.

ShowBiz

26/04/2022 21:43

Fjala është për këngëtaren e njohur Bleona Qereti, e cila komentohet mjaft shumë edhe kur nuk është aq aktive në jetën publike, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja këto kohë po qëndron në Shqipëri ku së fundmi ishte pjesë emisionit “Love Story”, e ku ka folur edhe për jetën e saj private.

E pyetur nëse është në lidhje, Bleona e ka mohuar një gjë të tillë.

“Erdha në Shqipëri me idenë që njerëzit e dinë që jam vetëm, hëngra për dy muaj në restorant dhe nuk erdhi asnjë njeri, nuk kam çfarë t’ju bëj… nuk erdhi asnjë djalë, çfarë të them unë më tepër tani. Më shumë se kaq ju pres në ‘Love Story 3’”, tha Bleona. /Lajmi.net/