Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Bledar Hajdini lojtar i lirë, në negociata me disa skuadra

16:40 | 10 Gusht 2020

Bledar Hajdini ka bërë të ditur se nga sot është lojtar i lirë.

Portieri ka pasur disa probleme me dokumentacionin e tij, por nga tani ai ka gjithçka të pastër, dhe është gati të kthehet në fushat e blerta.

Hajdini ka bërë të ditur se do të kthehet shumë shpejtë në nivelet sa më të larta, përcjell lajmi.net.

Sipas njoftimit të tij në ‘Facebook’, portieri kosovar është në negociata me disa skuadra dhe shpejt pritet zyrtarizimi.

Mbetet të shihet se cila do të jetë skuadra që nënshkruan me ish portierin e Trepçës’89. /Lajmi.net/