Bjordi është eliminuar nga “Big Brother VIP Albania 2”

Sonte po mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Albania 2”. Edhe këtë të martë ka eliminim, shkruan lajmi.net. Efi, Tea, Bjordi dhe Maestro ishin katër banorët e nominuar. I eliminuari i sontëm është Bjordi. Ndryshe, ky “Big Brother” është më i komentuari ndonjëherë./Lajmi.net/

ShowBiz

31/01/2023 23:24

Sonte po mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Albania 2”.

Edhe këtë të martë ka eliminim, shkruan lajmi.net.

Efi, Tea, Bjordi dhe Maestro ishin katër banorët e nominuar.

I eliminuari i sontëm është Bjordi.

Ndryshe, ky “Big Brother” është më i komentuari ndonjëherë./Lajmi.net/