Biondet në aksion

Modelja Kate Upton është mësuar që kudo që paraqitet të jetë në fokus të kamerave. Por, ajo pati konkurrencë të fortë kur u paraqit në Hakkasan Nightclub, në Las Vegas. Aty ishte Rita Ora.

ShowBiz

28/09/2013 12:40

Modelja Kate Upton është mësuar që kudo që paraqitet të jetë në fokus të kamerave.

Por, 21 vjeçarja kishte konkurrencë të fortë kur shkoi në Hakkasan Nightclub, në Las Vegas.

Aty ishte Rita Ora, e veshur me fustan të kuq dhe një zinxhir me kryq të stolisur me gurë të çmuar.

Ajo shoqërohej nga i dashuri, Dj Calvin Harris.

 

Kate e lumtur për fotografinë me Ritën

Qeshu, rini, qeshu