Binjakët që po shfrytëzojnë famën e Bradley Cooper për argëtim (Foto/Video)

Matt Katzenbach dhe binjaku i tij Scott janë personat që ngjasojnë jashtëzakonisht shumë me aktorin e famshëm Bradley Cooper.

ShowBiz

03/02/2016 12:02

Matt, 27 vjeçar, ka një pamje tejet të ngjashme me aktorin e filmit të njohur ‘American Hustle’, Cooper, sa që njerëzit janë hutuar nga ai duke menduar se është aktori hollivudian 41 vjeçar.

Pavarësisht se ai e përdorë ngjashmërinë e tij për argëtim dhe bën ‘selfie’ me persona të tjerë, ai pranon se nuk e dëshiron famën, shkruan Dailymail, transmeton lajmi.net.

Po ashtu i njëjti po ndiqet nga ‘paparacit’ në Meksiko dhe është trajtuar si një person i famshëm në Tajlandë.

Banori i Utah gjatë javës së kaluar u pa në festivalin e filmit ‘Sundance’ duke bërë shumë fotografi më pjesëmarrësit atje. Por problemi ishte këtu? Nuk ishte aktroi Breadley Cooper që bënte fotografi me fansat, por Matt Katzenbach që ngatërronte të tjerët për ngjashmërinë e tij./lajmi.net.

30CF11F100000578-3428277-image-m-11_1454426057746 3092E87800000578-0-image-m-15_1453906289303 309C33CC00000578-0-image-m-20_1453906947774 30A1646200000578-0-image-a-16_1453906551370 30CF102400000578-3428277-image-m-12_1454426104157 30CF111200000578-3428277-image-m-14_1454426308736 30CF108A00000578-3428277-image-m-9_1454425938562