Bim Bimma ironizon me postimin e bërë, ilustron kryeministrin Avdullah Hoti si një ‘kukull’ të dirigjuar nga Isa Mustafa

Reperi e ka bërë të ditur tashmë se është kundër kësaj kaste politike.

ShowBiz

06/06/2020 22:33

Bim Bimma me anë të disa postimeve që ka bërë muajt e fundit bën të qartë se është në përkrahje të Lëvizjes Vetëvendosje, shkruan lajmi.net.

Dhe reperi nuk ka nguruar që të thumboj partitë kundërshtare gjatë kësaj kohe, ai ka ironizuar me një postim kryetarin e LDK-së Isa Mustafa, dhe kryeministrin Avdullah Hotin.

Reperi ka publikuar një ilustrim ku shohim kryeministrin Hoti si një ‘kukull’ e drejtuar nga Isa Mustafa i cili po ashtu dirigjohet nga një gjarpër. /Lajmi.net/