“Bild” zbulon trajnerin e ri në Bayern Munich – Lajmi.net
“Bild” zbulon trajnerin e ri në Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:32, 13 April 2018
Bayern Munich ka befasuar me trajnerin e ri.

Bayern Munich ka zgjedhur trajnerin e ri.

Jupp Heynckes do të largohet nga posti pas përfundimit të këtij sezoni.

Andaj, e përditshmja gjermane “Bild” raporton se skuadra bavareze ka arritur marrëveshje për angazhimin e Niko Kovac nga Eintracht Frankfurt, përcjell “lajmi.net”.

Ish futbollisti kroat do të zyrtarizohet në detyrën e re në javët e ardhshme duke marrë postin pas largimit të Heynckesit, në fund të këtij sezoni. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO