“Bild” zbulon ekipin e Lewandowskit për sezonin e ri – Lajmi.net
“Bild” zbulon ekipin e Lewandowskit për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:07, 10 July 2018
Robert Lewandowski do të mbetet pjesë e kampionit të Bundesligës, edhe për sezonin e ri.

Robert Lewandowski nuk do të largohet nga Bayern Munich.

E përditshmja gjermane “Bild” raporton se sulmuesi polak në fund do të mbetet pjesë e kampionit të Bundesligës, edhe për sezonin e ri.

Lewandowski kishte zgjuar spekulime rreth largimit nga klubi duke thënë se dëshiron të shijojë një aventurë të re, përcjell “lajmi.net”.

Por, “Bild” shkruan se vendimi final është qëndrimi i tij te Bayern Munich. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO