Big Mamën e ‘kërcenojnë’ me rrahje shkopi

.

ShowBiz

04/04/2018 17:18

Është një nga këngëtaret dhe prezantueset që e përdorë së tepërmi sarkazmën.

Big Mama ka hedhur disa video shumë interesante në Instastory, shkruan lajmi.net

Ajo shihet se është me një femër, e afërmja e saj të cilën Bigu nuk e linte të fliste në telefon e qetë, prandaj ajo e ‘kërcenoi’ se do ta rrah me një shok që mbante në dorë.

E gjithë kjo situatë është përcjellur me të qeshura të larta nga këngëtarja./Lajmi.net/

screenshot_5 screenshot_1