Big Maman nuk e keni parë kurrë kështu (Foto)

Big Mama vjen si Marilyn Monroe në fotosesionin e fundit me Veton Osmanin.

ShowBiz

16/09/2015 16:45

Këngëtaren Big Mama nuk e keni parë kurrë kështu.

Ajo shkëlqen në fotografitë që ka bërë së fundmi me fotografin Veton Osmani, transmeton lajmi.net.

Seksi dhe e bukur, këngëtarja me emrin e vërtetë Besjana Mehmeti vjen me fotografi bardhë e zi dhe me ngjyra e grimuar dhe e veshur vetëm me një pallto të bardhë gëzofi./Lajmi.net

12016635_10207813353111316_2134399321_n
12023099_10207813353271320_1109178857_n
12026550_10207813353071315_2115575999_n
12028989_10207813360511501_1282727982_n
12029220_10207813360591503_917614374_n
11998284_10207813360471500_691423444_n