Big Mama pozon krah të dashurit

Big Mama po jeton romancën me aktorin turk.

ShowBiz

11/10/2019 08:12

Ka tash e një kohë që mediat po i bëjnë bashkë Big Maman dhe aktorin turk Serhat Pinar, shkruan lajmi.net.

Por një gjë të tillë dyshja nuk e kishin pohuar ose mohuar deri pak çaste më parë kur edhe vet këngëtarja doli me një postim në Instagram ku u shfaq në krahët e të dashurit.

Në një vend bregdetar të mbështetur në një tavolinë çifti pozuan për kamerat, dhe pranë fotos Big Mama la edhe një shkrim ku thotë “Këto ditë të ftohta do ju sjell pak dashuri”. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3cu2g8n4G2/