Bieber fjeti me ‘porno-star’

Femra e cila e kishte filmuar Justin Bieberin duke fjetur në Brazil nuk mund të jetë një lavire. Por, ajo është paguar për të bërë seks, të paktën kështu thonë uebfaqet pornografike. ‘TMZ’ ka mësuar nga HotMovies.com se Tati Neves, modelja braziliane që e xhiroi kripin e shkurtër dhe që fjeti me këngëtarin kanadez, para…

ShowBiz

16/11/2013 20:00

Femra e cila e kishte filmuar Justin Bieberin duke fjetur në Brazil nuk mund të jetë një lavire. Por, ajo është paguar për të bërë seks, të paktën kështu thonë uebfaqet pornografike.

‘TMZ’ ka mësuar nga HotMovies.com se Tati Neves, modelja braziliane që e xhiroi kripin e shkurtër dhe që fjeti me këngëtarin kanadez, para disa vitesh ishte pjesë e filmave pornografik, ndërsa kjo uebfaqe planifikon që këtë javë t’i sjell disa prej tyre, nga braziliania tashmë e famshme.

Përfaqësuesit e këngëtarit kishin thënë se Bieber nuk e kishte prekur kurrë Tatin. Por, pasi doli në pah video, ndoshta ata e kanë ndërruar mendimin. Sidoqoftë, Neves bëri famë në krahë të Bieberit dhe ia pa hairin asaj nate që e kaloi me të.