Beyonce tregon tatuazhet (Foto)

Beyonce ka shfaqur tatuazhet e saj me rastin e fotosesionit për CR Fashion Book.

ShowBiz

06/08/2015 11:01

Artistja 33 vjeçare ka bashkëpunuar për koleksionin më të ri të Flash Tattoos, tatuazhet më të reja të inspiruara nga stolitë .

Beyonce pozon në fotografi shumë tërheqëse derisa shpalos tatuazhet, disa prej tyre të dizajnuara nga vetë ajo, e që përfshijnë edhe fjalë dhe tituj të këngëve të saj, transmeton Lajmi.net.

Libri do ketë pesë faqe që do të përmbajë gjithsej 75 dizajne të ndryshme./Lajmi.net

 bey beyonce-flash-tattoos-02 beyonce-flash-tattoos-03 beyonce-flash-tattoos-04