Beyonce përfundon turin e koncerteve, ‘pushton’ skenën me paraqitjet e fundit

14:19 | 12 Tetor 2018

Ajo sapo ka përfunduar turin e saj “On The Run”.

Megjithatë, Beyonce nuk ka qenë e lodhur nga skena ndërkohë që ka zbuluar disa nga hitet e saj më të mëdha për fansat e saj në ‘City of Hope Spirit of Life Gala 2018’ të enjten mbrëma në Santa Monica, shkruan dailymail transmeton lajmi.net

37-vjeçarja, këngëtarja e hitit ‘Halo’, dukej e jashtëzakonshme në një fustan të bardhë me pupla teksa zbuloi këmbët seksi me një prerje të fustanit anash.

Bukuria e saj ishte mjaft e verbuar për t’iu përshtatur fustanit kurse flokët i kishte të valëzuara dhe mjaft në formë.

Gjatë javës, me shfaqjen e saj në Seattle përfundoi turneun jashtëzakonisht të suksesshëm OTR2, i cili filloi në qershor së bashku me bashkëshortin e saj Jay-Z. /Lajmi.net/