Beyonce, një kapitene seksi (Foto)

Beyonce në top formë derisa kanë shkuar në një lundrim me familjen.

ShowBiz

22/08/2015 16:06

Artsitja ka veshur njëjtë vajzën e saj Blue me bikini një pjesëshe derisa ajo me familjen kanë dalë për një lundrim.

Beyonce ka shpërndarë fotografitë në Instagram e derisa në njërën nga to shihet bashkë me Jay Z dhe Blue në barkë, në tjetërn shihet me një kapelë si një kapitene e vërtetë, transmeton Lajmi.net.

Diva së fundmi ka lënë të kuptohet se nuk e ka ndërmend të bëjë më intervista, pasi ajo ka më se një vit që nuk ka dhënë asnjë lloj interviste./Lajmi.net