Beyonce me vajzën në videoklip

Vajza e Beyonce, Blue Ivy po rritet në shpejtësi. Ajo do t’i mbush dy vjet muajin tjetër dhe do të debutojë në videoklipin e parë në jetë, së bashku me nënën e saj. Këngëtarja amerikane e postoi një fotografi me vajzën e saj, me të cilën i festoi Krishtlindjet, sigurisht së bashku me bashkëshortin e…

ShowBiz

26/12/2013 11:30

Vajza e Beyonce, Blue Ivy po rritet në shpejtësi. Ajo do t’i mbush dy vjet muajin tjetër dhe do të debutojë në videoklipin e parë në jetë, së bashku me nënën e saj.

Këngëtarja amerikane e postoi një fotografi me vajzën e saj, me të cilën i festoi Krishtlindjet, sigurisht së bashku me bashkëshortin e saj, Jay Z.

Kënga e Beyonce do të quhet ‘Blue’, ndërsa protagoniste në të është edhe vajza e saj. Ylli i ‘Drunk In Love’ duket për mrekulli në këtë videoklip, me mjaft stil dhe natyrale, sigurisht edhe provokuese. Kjo këngë i është kushtuar vajzës së saj, Blue Ivy.