Beyonce i lë fansat pa frymë

Beyonce po bëhet gati për turneun e saj të radhës dhe po bën vazhdimisht prova. Dhe, një fotografi nga provat e saj ka filluar të përhapet në internet. Bashkëshortja e Jay-Z shihet në këtë fotografi mjaft transparente dhe prapanicat duket se janë duke i eksploduar, në një foto bardh e zi. Duket se dieta vegjetariane…

ShowBiz

05/02/2014 23:07

Beyonce po bëhet gati për turneun e saj të radhës dhe po bën vazhdimisht prova. Dhe, një fotografi nga provat e saj ka filluar të përhapet në internet.

Bashkëshortja e Jay-Z shihet në këtë fotografi mjaft transparente dhe prapanicat duket se janë duke i eksploduar, në një foto bardh e zi.

Duket se dieta vegjetariane ka pasur sukses, pasi ish anëtarja e Destiny’s Child kishte shtuar peshë gjatë shtatzënisë dhe pas lindjes.

Beyonce është ndër të paktat nëna amerikane që arrin të ‘këndellet’ pas lindjes, duke u dukur një femër mjaft seksi.