Besojeni ose jo, kështu e quan futbollistin e njohur Almeda Abazi

Almeda Abazi është njëra nga fytyrat më atraktive të ekranit.

ShowBiz

27/06/2018 23:40

E pasi jemi te Kampionati Botëror edhe aktorja nuk i ka shpëtuar reagimeve rreth ndeshjeve që janë zhvilluar, shkruan lajmi net.

Gjatë ndeshjes Serbi-Brazil, ajo që tërhoqi vëmendje është asisti i bukur nga lojtari i famshëm, Neymar të cilin e ka komentuar edhe aktorja, Abazi.

“Neymar, a je njeri zemër”, ka shkruar ajo.

Kjo i ka befasuar të gjithë e më së shumti modelen dhe aktoren turke, e si do reagojë Tolga për këtë?!. /Lajmi.net/