Besojeni ose jo, kënga ‘Bonnie&Clyde’ nga Mozzik dhe Loredana ka arritur kaq klikime – Lajmi.net
Besojeni ose jo, kënga ‘Bonnie&Clyde’ nga Mozzik dhe Loredana ka arritur kaq klikime
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:59, 6 December 2018
Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të dashura nga publiku.

Para dy muajve, çifti sollën projektin e parë të përbashkët të titulluar “Bonnie&Clyde”, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë u prit tejet mirë nga fansat e dyshes e që tashmë ka mbledhur afro 30 milionë klikime në kanalin zyrtar, Youtube.

Këtë e bëri të ditur vetë reperi ferizajas, i cili ndau një postim me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram.

“30 milionë, Youtube”, shkruan ai.

Përndryshe, Mozzik dhe Loredana së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO