Besojeni ose jo, kaq vite ka ish i dashuri i Morena Tarakut – Lajmi.net
Besojeni ose jo, kaq vite ka ish i dashuri i Morena Tarakut
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:16, 11 July 2018
Lidhja dhe ndarja e modeles Morena Taraku bëri bujë në të gjithë mediat.

Sasha Sobhani muaj më parë u zbulua se është i dashuri i modeles dhe këngëtares Taraku të cilët kishin bërë edhe tatuazh emrin e njëri-tjetrit, shkruan lajmi net.

Megjithatë edhe pas ndarjes, ata vazhdojnë të përfliten për postimet e njëpasnjëshme që publikojnë në rrjete sociale.

Së fundmi, për të gjithë ata që nuk e dinë miliarderi nga Teherani është 30 vjeçar, e zbuluar nga fansat e tij.

Dyshja janë duke qëndruar në Turqi ndaras, ky i fundit po shfaqet i rrethuar me lloj-lloj femra seksi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO