Të Infektuar: 67.469

Të Shëruar: 58.919

Të Vdekur: 1.582

Besniku e uron shqip Verën për ditëlindje

10:46 | 17 Janar 2021

Besniku e ka uruar Verën për ditëlindje.

Me disa imazhe në Instagram nga pushimet ai zgjedhi ta uroi, shkruan lajmi.net.

Përveç fotografive, Besnik Ora i ka bashkangjitur edhe një dedikim në gjuhën shqipe.

“Happy birthday to my star and captain, Urime ditëlindjen yllit dhe Kapetanit tem”, ka shkruar në postim.

Ndryshe, Vera mori urim edhe nga vajza Elena./Lajmi.net/