Besiktas ishte duke humbur 4:0, ajo që bëri portieri i la të gjithë pa fjalë (FOTO)

Portieri i Besiktas, Fabricio Agosto Ramirez ka filluar të qajë pasi skuadra e tij pësoi katër gola në pjesën e parë nga Dinamo Kiev në humbjen 6:0 në duelin e xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Sport

07/12/2016 09:01

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.