Besa shfaq linjat tërheqëse në bikini (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Besa Gashi këto ditë po qëndron në pushime bashkë me vajzën dhe bashkëshortin.

ShowBiz

14/07/2017 20:48

Nga atje, Besa po sjell vazhdimisht imazhe në të cilat vë në pah linjat e saj perfekte, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi të publikuar së fundi, Besa shfaqet e veshur me bikini të zezë, ku tregon format e saj perfekte.

Kujtojmë që Besa ishte “Miss Kosova 2006”, ndërsa ky imazh tregon se përse ajo e mbanë atë epitet. /Lajmi.net/