Bes Kallaku uron gratë e jetës për Ditën Ndërkombëtare të Gruas

Bes Kallaku uron gratë e jetës për festën e 8 Marsit, nanën, gjyshen, gruan dhe motrën e tij.

ShowBiz

08/03/2019 11:39

Aktori dhe këngëtari shqiptar, Bes Kallaku ka bërë një urim special për nënën, gjyshen, motrën dhe gruan e tij për 8 Mars, shkruan lajmi.net.

“Grate e jetes. Mami Shpresa, me lindi, me dha jete. Ija ime me rriti, me kripe per jeten. Xhensila ime me shtoi jeten, dhe bashke i dhame jete jetes. Bekimet e mia. Me fat jam. Ju dua. (Edhe Ana, motra ime, te dua shum ?, nuk gjeta foto?, sepse kisha dal shum keq vete aty haahahah)”, janë fjalët e Besit krahas imazhit të publikuar në Instagram.

Besi e ka treguar vazhdimisht se është mjaft i afërt me familjen e tij e posaqërisht me gjyshen, Ijen. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BuvleWQnGOA/