Berisha ironizon keq me referendumin e PS-së (Foto)

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha, ka ironizuar me referendumin e Parisë Socialiste.

Lajme

09/04/2016 17:06

PS sot ka mbajtur referendumin e saj të brendshëm lidhur me mandatin e kryetarit të partisë, post të cilin aktualisht e mbanë Edi Rama.

Por, rivali më i madh politik i Ramës, Sali Berisha ka ironizuar këtë referendum. Ai në një postim në facebook, duke publikuar edhe një foto në të cilën gjendet një gomar me qerre, e të cilën e drejton Rama, ka shkruar se sot votojnë të dytë për Ramën, shkruan lajmi.net

“O festë të madhe ka partia! Të dy do votojnë sot ne referendum për Ramen!!”, ka shkruar Berisha.

fo