Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Berisha dështon të shënojë nga penalltia (Video)

18:22 | 1 Mars 2015

Besart Berisha

Besart Berisha vjen me një lajm të keq kësaj radhe, pasi ka dështuar të shënojë nga penalltia në humbjen e skuadrës së tij me rezultat 2-1 kundër Wellingtonit.

Besart Berisha ka dështuar të shënojë nga penalltia për Melbourne Victory kundër Wellingtonit me rezultat 3-2.

Përndryshe, ai në këtë sezon ka arritur të shënojë plotë nëntë gola, dhe është golashënuesi i tretë më i mirë në ligën e Australisë.