Bëri një ndryshim në pamje, Eleni Foureira paralajmëron këngën e re

20:02 | 17 Janar 2020

Foto: Instagram

Eleni Foureira ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Eleni Foureira ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën tregoi ndryshimin që ka bërë në pamje, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte prerë flokët shkurt dhe i kishte ngjyrosur, e me këtë ndryshim ajo paralajmëroi projektin e ri muzikor.

Eleni nuk preferoi të japë më shumë detaje, por bëri të ditur se kënga e saj e re do të publikohet shumë shpejt.

Kujtojmë se Eleni në dhjetor ishte e pranishme në “Festivalin e Këngës” në Radio Televizionin Shqiptar. /Lajmi.net/