Benzema: Lamtumirë Real Madrid! – Lajmi.net
Benzema: Lamtumirë Real Madrid!
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:23, 17 April 2018
Karim Benzema ende nuk ka vendosur për klubin e tij të ri.

Karim Benzema do të largohet sigurt nga Real Madrid, pas përfundimit të këtij sezoni.

Por, mediat spanjolle shkruajnë se sulmuesi francez, ende nuk ka vendosur për klubin e tij të ri.

Benzema spekulohet se mund të transferohet në Premierligë, përcjell “lajmi.net”.

Arsenal është përmendur si klub i interesuar për blerjen e tij nga Real Madrid. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO