Beniada për operacionin plastik të gjoksit së Beatrixit: Nuk ia kanë bërë mirë të shkretës

9:40 | 28 Nentor 2021

Beniada, Antonela dhe Monika ishin vajzat që po bënin thashetheme kësaj radhe.

Tema për të cilën ato po merreshin këtë herë ishte gjoksi i Beatrixit, shkruan lajmi.net.

Ishte Beniada ajo e cila ndjente keqardhje për Beatrixin pasi sipas saj ajo ka shumë shpesh siklet ku ka fustane të hapura tek gjoksi. Beniada u shprehë: Nuk ia kanë bërë mirë të shkretës.

Antonela supozonte se gjoksin Beatrixa e ka bërë në Shqipëri prandaj nuk ka rezultuar i mirë.

Ndërkohë Beniada në anën tjetër ka treguar edhe për operacionin e saj tek gjoksi./Lajmi.net/