Benardi ende i dashuruar në Xhenin? Ja çfarë ka bërë

Edhe pse të ndarë, Xheni dhe Benardi vazhdonjë të jenë dy banorët më të komentuar të “Big Brother 9”.

ShowBiz

13/11/2017 16:14

Dyshja i dha fund lidhjes në fund të muajit tetor duke hequr dorë edhe nga gara e kërcimit në “Dance with me”, shkruan Xing.al.

Xheni është rikthyer në Itali, ndërsa Benardi vazhdon jetën në Tiranë megjithatë postimet e tij të fundit tregojnë se ish-banori nuk e harron dor kollaj Xhenin.

Pak ditë më parë me anë të një videoje ai tregonte kupat e fitores që kishte marrë me Xhenin në DWM, ndërsa sot Benardi i ka shpallur publikisht dashurinë.

Ish-banori i Big Brother shihet duke kënduar në makinë këngën e Xhensilës “High love”, teksa shkruan “Ti je my…” dhe vazhdimi i tekstit të këngës është: …dashuria ime.

Mos ndoshta Benardi po kërkon një rikthim me Xhenin?