‘Bën sikur e qau’, Arjola dhe Monika përshpërisin me njëra tjetrën për Einxhelin

ShowBiz

19/01/2022 20:16

Dagz natën e mbrëmshme u eleminua nga Big Brother VIP.

Sigurisht që këtë më së shumti e vuajti Einxheli, shkruan lajmi.net.

Jo vetëm mbrëmë edhe mëngjesin e nisi me e përlotur.

Por këtë gjë si duket nuk e besojnë Arjola dhe Monika të cilat përshpërisnin me njëra tjetrin.

Arjola me zë të ulët i rrëfente Monikës si e shihte atë duke qarë ku sipas saj ishte shtirje.

Dagz i nominuar bashkë me Einxhelin u eleminua si më pak i votuar./Lajmi.net/