Bella Thorne duket mahnitëse me një fustan të zi të ndarë në kofshë ndërsa ndan një puthje me të fejuarin Benjamin Mascolo

11:34 | 18 Tetor 2021

Foto: Facebook

Ata do të luajnë në filmin e ri romantik italian Time Is Up.

Dhe Bella Thorne dhe i fejuari i saj Benjamin Mascolo e larguan dashurinë e tyre jashtë skenës, teksa u përkujdesën për njëri-tjetrin në premierën e filmit të tyre të ardhshëm në Romë të shtunën, shkruan Daily Mail.

Aktorja, 24 vjeçe, dukej mahnitëse teksa modelonte një fustan të zi të ngjeshur me një kofshë të ndarë, e cila shfaqte kunjat e saj të tonifikuara dhe figurën e saj të zhurmshme, teksa bukuroshja e saj mbillte një puthje të ëmbël në buzët e saj, transmeton lajmi.net.

Unique beauty: The OnlyFans star opted for a unique palette of makeup, including lime green eyeshadow, winged eyeliner and a cherry-red stained pout
Ajo e bashkoi numrin e saj të kullotjes së kofshëve me taka të zeza të përshtatshme dhe shumë bizhuteri me gaz.

Looking good: Meanwhile Benjamin, 28, looked dapper in a coordinating black suit jacket, which boasted a silk collar

Bella shtoi një sërë unazash smeraldi dhe vathë versace, ndërsa i lidhi fustanet e kuqe të ndritshme në një bisht të lartë – duke lënë jashtë skajin e saj për të kornizuar pamjen e saj të mrekullueshme.

Ylli i OnlyFans zgjodhi një gamë unike të kozmetikës, duke përfshirë rimelin e gjelbër të limonit, eyeliner me krahë dhe një grykë të lyer me ngjyrë vjollce./Lajmi.net/