Bella Hadid ‘përvëluese’ në imazhet e fundit para pasqyrës

Bella ka pozuar më seksi se kurrë.

ShowBiz

27/10/2020 20:12

Bella Hadid njihet për sukseset që ka arritur ndër vite, e sigurisht se nuk do të mungonin edhe imazhet ku shfaqej provokuese.

Bella e tillë pozoi edhe në fotot e fundit para pasqyrës dhe sigurisht se nuk mungonte vëmendja.

E veshur me të brendshme ajo dukej ‘përvëluese’ në pozat që merrte para pasqyrës. Bella dukej se sapo është zgjuar nga gjumi dhe nuk e pati problem të dalë natyrale para një numri të madh ndjekësish.

Bella Hadid është po ashtu kunata e këngëtares shqiptare Dua Lipa. Kjo e fundit është prej kohësh në lidhje dashurie me vëllain e saj./Lajmi.net/