Belgjikë – Poloni, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Belgjikë – Poloni, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kombeve.

Sport

08/06/2022 19:59

Ndeshja do të fillojë në orën 20:45 dhe do të luhet në “King Baodouin Stadium”, transmeton lajmi.net.

Belgjika vjen pas një humbjeje të thellë 4-1 nga Holanda, ndërsa Polonia pas fitores ndaj Uellsit 2-1.

Më poshtë gjeni formacionet zyrtare të të dyja kombëtareve. /Lajmi.net/