Belgjika publikon listën, aty edhe Januzaj – Lajmi.net
Belgjika publikon listën, aty edhe Januzaj
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KombeveSport 13:31, 9 November 2018
Adnan Januzaj do të jetë pjesë e ekipit të Kombëtares së Belgjikës për dy ndeshjet ndërkombëtare të nëntorit.

Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e nëntorit.

Belgjika në muajin nëntor takohet me Islandën dhe Zvicrën.

Në listën e Belgjikës figuron edhe Adnan Januzaj, futbollisti me prejardhje nga Kosova, shkruan lajmi.net.

Lista e Kombëtares së Belgjikës:

/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO