Belfius Mons mund Sigal Prishtinën në kryeqytet

Mons e fitoi takimin me shifrat 75:69.

Sport

07/11/2017 20:48

Ka përfunduar ndeshja mes Sigal Prishtina dhe Belfius Mons në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Mysafirët e fituan ndeshjen dramatike, që prodhoi emocione të mëdha në fund, përcjellë “Lajmi.net”.

Mons e fitoi takimin me shifrat 75:69.

Ndeshja ishte e barabartë gjatë shumicës së kohës, por në fund mysafirët ishin më të vëmendshëm dhe shënuan këtë fitore me vlera. /Lajmi.net/