Belen stërvitet e zhveshur (Foto/Video)

Bukuroshja argjentino-italiane, Belen Rodriguez, po vazhdon ta marrë vëmendjen në rrjete sociale.

ShowBiz

03/12/2016 17:45

Ajo është aktive dhe poston foto nga përditshmëria, ndërsa në një të fundit duket tejet seksi, shkruan lajmi.net

32-vjeçarja në pjesën e epërme të trupit është komplet e zhveshur derisa gjoksin e ka mbuluar me duar.

Pas stërvitjeve të lodhshme, rehatinë e ka gjetur duke kënduar karaoke ku videon edhe i ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram./lajmi.net

https://www.instagram.com/p/BNh7p_agXa6/?taken-by=belenrodriguezreal

https://www.instagram.com/p/BNh8UlVAJjz/?taken-by=belenrodriguezreal