Belen kaplohet nga vapa: Nudo sepse nëse natyra do të donte me rroba, me rroba do të kishe lindur

Belen Rodriguez ndezi sërish rrjetin me një foto nudo dhe sqarimi i saj pse preferon të dalë e tillë ka qenë poashtu i shumë diskutuar.

ShowBiz

27/06/2018 11:31

”Nudo sepse nëse natyra do të donte me rroba, me rroba do të kishe lindur ” ka thënë bukuroshja pas publikimit të një fotografie ku shihet lakuriq, shkruan lajmi.net

E ndjekur nga më shumë se 7 milion njerëz në Instagram, Belen fansat i mbanë pranë vetes dhe të informuar rreth jetës së saj private dhe asaj profesionale.

Së fundmi u pa me pushime në Ibiza atje ku ka shkuar me familjen e saj dhe dhe partnerin Andrea Iannone dhe nga atje ka publikuar edhe fotografi./Lajmi.net/