Bëjnë ‘paqe’ Lumbardhi dhe Edona: Ata ndjekin njeri-tjetrin edhe në ‘Instagram’

Fituesi i ‘Big Brother VIP Kosova’ Lumbardh Salihu dhe finalistja e këtij formati Edona James siç duket kanë bërë paqe. Edona pas daljes nga ky ‘reality show’, i ka thënë Lumbardhit që fitoren ia ka blerë babai i tij. Pas këtyre akuzave raporti i ish-konkurrenteve ishte krisur. Por, Lumbardhi sot në një intervistë ka deklaruar…

ShowBiz

12/04/2024 17:49

Fituesi i ‘Big Brother VIP Kosova’ Lumbardh Salihu dhe finalistja e këtij formati Edona James siç duket kanë bërë paqe.

Edona pas daljes nga ky ‘reality show’, i ka thënë Lumbardhit që fitoren ia ka blerë babai i tij.

Pas këtyre akuzave raporti i ish-konkurrenteve ishte krisur.

Por, Lumbardhi sot në një intervistë ka deklaruar së ata tashme kanë bërë paqe pasi ajo e ndjek në Instagram.

“Edona James më bëri follow dhe ia ktheva. Respekt për Edonën se ajo ndoshta si ka pas fjalët më të mira në botë, por unë e respektoj”, ka thënë Lumbardhi për Klan Kosova.

Gjithashtu Lumbardhi është shprehur së lidhja e tij me Kaderin po shkon shumë mirë.

YouTube player