Bëhuni gati, Marina Vjollca po vjen me një spektakël televiziv

15:58 | 20 Shtator 2019

Marina Vjollca së shpejti pritet të fillojë programin e ri.

Siç edhe është bërë e ditur Marina Vjollca pritet të filloj me spektaklin e humorit shumë shpejtë që me kastën e artistëve pritet të dhuroj të qeshura pa fund, shkruan lajmi.net.

Sot është promovuar promo e emisionit, dhe në profilin e saj zyrtar Marina ka ndarë një imazh të gjithë skuadrës së ‘Kalifornias’.

Dhe për programin e ri ajo ka siguruar spektakël për publikun. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

KLANIFORNIA

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on