Bëhet virale videoja e Feros ku imiton mërgimtarin e famshëm në ‘TikTok’

‘TikTok’, ka arritur të nxjerr shumë emra të panjohur për publikun, të cilët bëhen viral me videot e tyre në këtë rrjetë social. Së fundi, është bërë viral një mërgimtar që ka kurorëzuar dashurinë e tij me një shtetase gjermane, shkruan lajmi.net. Videot e tij gjenden edhe në rrjete sociale të tjera dhe jo vetëm…

ShowBiz

23/08/2022 15:55

‘TikTok’, ka arritur të nxjerr shumë emra të panjohur për publikun, të cilët bëhen viral me videot e tyre në këtë rrjetë social.

Së fundi, është bërë viral një mërgimtar që ka kurorëzuar dashurinë e tij me një shtetase gjermane, shkruan lajmi.net.

Videot e tij gjenden edhe në rrjete sociale të tjera dhe jo vetëm në ‘TikTok’.

Por, jo vetëm videot e tij, edhe videoja e reperit të njohur kosovar, Fero, teksa imiton mërgimtarin është bërë virale.

“Kur nusja të mban si pëllumb” thuhet ndër të tjerash në fjalët e tij, i cili nuk heziton t’i jap një puthje Arbenites.

Ndryshe, Fero ka pak ditë prej kur është liruar nga paraburgimi./Lajmi.net/

@allesbaba0280😂😂😂😂😂♬ Originalton – Rasim Avdyli