Bëhet virale video kur Egzona Rafuna tregon a e ka humbur virgjërinë

ShowBiz

24/01/2022 23:29

Egzona Rafuna nuk ka shumë që i është bashkangjitur formatit Big Brother.

Moderatorja kosovare tanimë është bërë pjesë e formatit më të shikuar nga shqiptarët, shkruan lajmi.net.

Ajo po tregohet modeste e dashur dhe shumë e afërt me të gjithë.

Ani pse po aludohet se ajo ka hyrë brenda me qëllim për ta ndihmuar Donaldin.

Mirëpo, së fundmi ajo ka realizuar një bisedë me Arjolën dhe Beniadën të cilat e kanë pyetur për shenjën e horoskopit, ku Egzona tregoi se është virgjëreshë.

Tutje ajo është pyetur a është e virgjër duke u përgjigjur Jo e cila shkaktoi mjaft të qeshura mes vajzave./Lajmi.net/

YouTube player