Bëhen ‘horë’ dy maqëdonët e njohur, seks oral në foto (Foto +16)

Pak javë pasi u bënë të famshëm në Maqedoni në "Big Brother", Darko Spejko dhe Tina Segetin janë në qendër të kritikave për një foto provokuese të plasuar në media.

ShowBiz

01/02/2016 09:40

Sportisti i njohur maqedon, Darko Spejko e ka publikuar një foto me modelen maqedonase, Tina Segetin duke aplikuar seks oral.

Dashuria e tyre filloi në “Big Brother” ku bënë gjithçka në këtë eveniment, ndërsa më e tepërta vije pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”. /Indeksonline/