Bëhen bashkë Veseli dhe Haradinaj

Sot në Polac të Skenderajt është zbuluar busti i heroit Hasan Prishtina.

Lajme

26/11/2015 13:08

Aty po marrin pjesë shumë personalitet politike, kryetari i Kuvendit Kadri Vesel dhe Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Kryeparlamentari Veseli tha se Drenica është djep i UÇK-së dhe njëkohësisht e përshëndeti Ramush Haradinajn  me fjalët ‘Mirë se  erdhe Ramush në Drenicë’’, ndërsa  Haradinaj pasi përshëndeti të pranishmit, Kryetarin Veseli tha se Drenica ka ditur të jap gjithmonë për Kosovën./gazetarilindja

21