Befason Stresi! Zbulon publikisht se mes tij dhe Fifit dikur ka pasur diçka

Reperi Stresi ka befasuar të gjithë me përgjigjen e fundit.

ShowBiz

30/04/2018 22:47

I ftuar në emisionin NIN ai ka folur për qështje të ndryshme ndërsa ka befasuar kur u sfidua me pyetjen se me cilën nga koleget e tij ka flirtuar, shkruan lajmi.net

Ai pa nguruar fare tha se ka pasur dikur raporte më shumë se miqësore me këngëtaren Fifi.

Stresi sot ka dy muaj që është i fejuar e lidhja e tij me tashmë të fejuarën ka mbushur plot tri vite dhe askush nuk e ka ditur.

Fifi vazhdon të jetë beqare, të paktën kështu po deklarohet në media ndërsa askush nuk e ka besuar se ka flirtuar me reperin e lartëpërmendur./Lajmi.net/