Befason Kim, ja çfarë u ka bërë dhëmbëve – Lajmi.net
Befason Kim, ja çfarë u ka bërë dhëmbëve
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:59, 12 January 2019
Kim Kardashian ka habitur ndjekësit me fotografinë e fundit.

Kim Kardashian ka postuar një imazh të ri, në të cilin ka fotografuar dhëmbët nga afër, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte vendosur disa gurë, madje edhe një kryq, e ky veprim i saj habiti të gjithë, pasi nuk e prisnin.

Për ndryshe, Kim Kardashain vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar të shoubizit në botë.

Kim dhe partneri i saj Kanye West presin të bëhen prindër për herë të katërt, këtë herë nga një nënë surrogate. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

new grillz

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO