Befason këngëtarja e njohur: Dhurata Dora këndon më mirë se Enca

Projektet e saj janë mjaft të pëlqyera, posaqërisht baladat.

ShowBiz

01/12/2018 17:15

Fjala është për artisten, Aida Doqi e cila këtë javë ka qenë e ftuar në rubrikën “Kë Zgjedh”, në emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Në pyetjen se kë zgjedh mes Encës dhe Dhurata Dorës? Doqi zgjedh njërën dhe thotë disa fjalë për të.

Më poshtë mund të mësoni këtë përgjigje të saj dhe të tjerat.

Ndryshe, Aida së fundmi ka sjell cover disa këngë të njohura që u mirëpritën nga fansat e saj. /Lajmi.net/

YouTube player